پاسی ها نقره داغ شدند

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_logopas1400.jpgمدیر رسانه ای باشگاه پاس همدان گفت: با تصمیم حمیدرضا عابری منصور مدیرعامل باشگاه، کادر فنی و بازیکنان این تیم جریمه شدند.
به گزارش "همدان فوتبال"، میثم ناصرنژاد اظهار داشت: کادر فنی و بازیکنان این تیم با توجه به قبول شکست در دیدار روز گذشته مقابل شهرداری نوشهر در چارچوب لیگ دسته دوم فوتبال کشور جریمه شدند.
وی بیان کرد: پس از شکست روز گذشته برابر شهرداری نوشهر در هفته بیست و چهارم لیگ دسته دوم فوتبال کشور، با تصمیم مدیران باشگاه  پنج درصد از مبالغ قرارداد کادر فنی و بازیکنان تیم کسر شد.
ناصرنژاد خاطرنشان کرد: هم اکنون درصد قابل توجهی از قرارداد اعضای تیم پرداخت شده است و مدیریت باشگاه به آنچه که تعهد مالی داشت، عمل کرد اما متاسفانه نتایج کسب شده رضایت بخش نبود.
وی افزود: پاس در ادامه مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور 2 بازی مقابل اترک بجنورد و شهید قندی یزد دارد تا لیگ امسال را به پایان برساند.
مدیر رسانه ای باشگاه پاس یادآور شد: باتوجه به سقوط 2 تیم گل ریحان البرز و عقاب تهران، دیدارهای باقی مانده تیم پاس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور جنبه تشریفاتی خواهد داشت.
وی اضافه کرد: پاس هم اکنون در رده یازدهم گروه ب لیگ دسته دوم فوتبال کشور قرار دارد و انتظار می رفت حداقل در جمع تیم های نیمه نخست جدول قرار می گرفت.
تیم پاس عصر دیروز یکشنبه در نوشهر مقابل شهرداری این شهر تن به شکست یک بر صفر داد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن