شهرداری مریانج و ذوب‌فلزات بهار، همگروه شدند

مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور قرعه‌کشی و نمایندگان استان همدان در یک گروه قرار گرفتند.b_150_100_16777215_00_images_0x686461f1cc268b77_0.jpg

به گزارش همدان فوتبال، استان همدان در فصل فوتبالی 99 – 98 دو نماینده در لیگ دسته دوم فوتبال کشور دارد که تیم‌های شهرداری مریانج و ذوب‌فلزات بهار برای صعود به لیگ دسته دوم، باید به مصاف رقبا بروند.

بر همین اساس روز گذشته مراسم قرعه‌کشی این لیگ برگزار شد و دو تیم همدانی در این مسابقات با هم همگروه شدند و باید منتظر یک شهرآورد داغ در لیگ دسته سوم باشیم.

در این مراسم که با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات، فریبرز محمودزاده مسئول لیگ دسته اول، مهرداد شفیعی مسئول لیگ دسته دوم، امیرحسین فراهانی مسوول لیگ دسته سه، امیرحسین روشنک از مسئولان کمیته مسابقات و نمایندگان باشگاه ها برگزار شد، تیم ها در ۵ گروه ۱۳ تیمی تقسیم شدند که در پایان مرحله اول مسابقات تیم‌های اول و دوم هر گروه به صورت مستقیم به مرحله دوم صعود خواهند کرد.

بنا بر این قرعه‌کشی، تیم‌های شهرداری مریانج و ذوب‌فلزات بهار ،نمایندگان استان همدان در گروه دوم با تیم‌های سولدوز نقده، آریونجم تهران، کیمیا تهران، نماینده البرز، ستاره کاسپین بابل، هیرکانی چالوس، شهروند رامسر، آذرآب اراک، برق آرا البرز، آبیدر سنندج و یک تیم جایگزین دیگر همگروه شدند.

لازم به ذکر زمان دقیق شروع مسابقات هنوز مشخص نشده است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن