Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /home/hamedanf/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
عباس صوفی: برای لیگ یکی شدن پاس تلاش می کنیم

عباس صوفی: برای لیگ یکی شدن پاس تلاش می کنیم

 رئیس هیات فوتبال همدان گفت: برای حضور پاس در لیگ دسته اول کشور تلاش می کنیم و اگر تا ۱۵ روز آینده شرایط مهیا نشد، تیم را برای لیگ ۲ خواهیم بست.b_150_100_16777215_00_images_0xf44b65981bf2d5fe_0.jpg

عباس صوفی در جمع اعضای کانون هواداران باشگاه پاس اظهار داشت: در حال رایزنی با چند مجموعه بزرگ اقتصادی کشور هستیم که اصالت همدانی دارند و اگر حمایت لازم صورت بگیرد، حضور در لیگ یک هموار است.
وی اضافه کرد: برای حضور در لیگ یک اعم از خرید امتیاز و هزینه برای تیم ۷۰ میلیارد ریال بودجه نیاز است که امیدواریم با حمایت اسپانسرها تحقق یابد.
صوفی با اشاره به نشست‌های صورت گرفته با چند مجموعه اقتصادی کشور گفت: صحبت‌های خوبی با مدیرعامل شرکت ایرانسل پیرامون حمایت از تیم پاس و ورود این تیم به سامانه هواداری داشته‌ام ضمن آنکه هفته آینده با ۲ مدیر مهم اقتصادی کشور که اصالت همدانی دارند و از دوستانم محسوب می‌شوند نیز مذاکره حضوری خواهم داشت که امیدوارم نتیجه بخش باشد.
وی بیان کرد: به هر حال شکل و جایگاه لیگ یک بسیار متفاوت با لیگ ۲ بوده و سعی ما نیز حضور در این عرصه از مسابقات است.
رئیس هیأت فوتبال همدان با تاکید بر ادامه همکاری با احمد جمشیدیان سرمربی فصل قبل این تیم گفت: جمشیدیان در فصل گذشته تیمی قدرتمند، منظم، با اخلاق و نیز با سطح فنی بالا تشکیل داد و عملکرد او و شاگردانش نیز مورد رضایت همگان بود بنابراین دلیلی ندارد که وی دیگر در تیم نباشد.
وی اضافه کرد: جمشیدیان امسال نیز در سطح لیگ یک یا ۲ مورد حمایت ما است و به توانایی این مربی بومی همدان اعتقاد داریم.
وی یادآور شد: فصل قبل تیمی پاک، بدون حاشیه و منضبط با سطح فنی بالا را شاهد بودیم و اگر از جذابیت‌های حضور در لیگ برتر فاکتور بگیریم، اولین سالی بود که از بازی‌های پاس در لیگ یک و دو کشور لذت بودم.
صوفی با قدردانی از حمایت همه جانبه سیدسعید شاهرخی استاندار فعلی و نیز محمدناصر نیکبخت استاندار قبلی همدان از تیم پاس گفت: با وجود محدودیت بهره مندی از منابع دولتی، استانداری همدان بازهم به تیم پاس کمک‌های شایانی در فصل قبل داشت.
وی خاطرنشان کرد: البته حمایت‌های همه جانبه حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز قابل تقدیر است.
رئیس هیأت فوتبال همدان بیان کرد: برای پاس هیچ گاه کوتاهی نکرده و نمی‌کنیم چرا که پاس برند همدان و فوتبال این استان نیز دارای جایگاه ویژه نزد فدراسیون است.
در این نشست علی صمدی، بهروز کریمی و مهدی جعفری از اعضای کانون هواداران باشگاه پاس پیرامون لزوم اطلاع رسانی لازم از آخرین وضعیت این تیم به فوتبالدوستان همدانی تاکید کردند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن