مدیرکل ورزش و جوانان: حضور پاس در لیگ یک فوتبال مستلزم تامین حامی مالی است

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: حضور پاس در لیگ دسته اول فوتبال کشور مستلزم تامین منابع مالی توسط اسپانسرها است.b_150_100_16777215_00_images_photo_2016-10-23_07-23-11.jpg

محسن جهانشیر پیرامون نشست روز پنجشنبه مسئولان اجرایی در باره وضعیت تیم پاس اظهار داشت: هم اینک ۲ تن از سرمایه داران برای اداره و تأمین مالی تیم پاس اعلام آمادگی کرده‌اند.
وی اضافه کرد: طرفین شرایط اداره تیم پاس را در این نشست مطرح کردند و اکنون هر ۲ سرمایه دار ۱۰ روز فرصت دارند تا نسبت به پیشنهادهای صورت گرفته، تصمیم گیری کنند.
جهانشیر بیان کرد: هر ۲ برای خرید امتیاز تیم دسته اولی اعلام آمادگی کرده‌اند و حاضر هستند با هزینه شخصی این خرید را انجام دهند.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان یادآور شد: به هر حال تمایل به حمایت مالی بخش خصوصی برای اداره تیم پاس داریم و بر این اساس از سرمایه داران استقبال می‌کنیم.
وی افزود: البته این استقبال به معنای تنها گذاشتن آنها نیست بلکه زیرساخت‌های لازم را نیز برای اداره تیم مهیا شده است.
جهانشیر خاطرنشان کرد: سال قبل نیز برای حمایت از تیم پاس هرگز کوتاهی نشد و عزم همه مسئولان تأمین نیازهای تیم بود هر چند منجر به صعود تیم نشد.
تیم پاس هم اکنون در لیگ ۲ کشور حضور دارند.
۲ تن از سرمایه داران بومی همدان روز گذشته برای در خرید امتیاز لیگ یکی و در اختیار قرار گرفتن امور تیم اعلام آمادگی کردند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن