Strict Standards: Declaration of JCacheControllerPage::store() should be compatible with JCacheController::store($data, $id, $group = NULL) in /home/hamedanf/public_html/libraries/joomla/cache/controller/page.php on line 0
شکست استقلال رامشیر راه صعود پاس در جمع مدعیان

شکست استقلال رامشیر راه صعود پاس در جمع مدعیان

تیم پاس همدان در حالی امروز /دوشنبه/ در هفته شانزدهم رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور به مصاف استقلال رامشیر می رود که برتری مقابل این تیم جنوبی راه صعود پاس در جمع مدعیان را هموار می سازد.

b_150_100_16777215_00_images_n83169805-72777679.jpg

پاسی ها که هفته قبل در دیداری جنجالی برابر شهرداری بندرعباس متحمل شکست خانگی 2 بر یک شدند، حالا مسیر سختی را باید در هفته های آتی سپری کنند.
شاگردان جمشیدیان در شرایطی امروز مهمان استقلال رامشیر هستند که باید هفته آینده در گچساران به دیدار نفت بروند و پس از استراحت در هفته هجدهم، بازهم در دیداری خارج از خانه مهمان خیبر خرم آباد هستند.
در واقع پاسی ها چند هفته پرالتهاب را باید سپری کنند و هرگونه اشتباه منجر به سقوط پاس به رده های پایین جدول می شود.
فاصله امتیازی تیم دوازدهم جدول با تیم دوم تنها 6 امتیاز است و با هر نتیجه ای، جدول مسابقات گروه ب دستخوش تغییرات گسترده در هر هفته می شود.

** تساوی کشنده در بازی رفت
بازی رفت 2 تیم در حالی با نتیجه 2 بر 2 در همدان پایان یافت که پاسی ها در واقع نتیجه 2 بر صفر را با تساوی تغییر دادند دیداری که اگرچه تیم پاس نا آماده در زمین حاضر بود اما می توانست نتیجه تلخی را رقم بزند.
وحید حاج عربی زننده 2 گل تیم پاس در بازی رفت بود که البته نیم فصل از این تیم جدا شد و حالا پاسی ها در بازی برگشت با چند تغییر حضور خواهند یافت و امیدوار به برتری در این دیدار هستند.
استقلال رامشیر نیز با شناخت کافی از تیم پاس در این مسابقه ظاهر می شود.

** پیروزی تنها راه بقا در جمع مدعیان
شاگردان احمد جمشیدیان اگر به دنبال بقا در جمع مدعیان صعود هستند، باید در این دیدار به برتری برسند.
تیم پاس با صدرنشین جدول 5 امتیاز و با تیم دوم یک امتیاز اختلاف دارد که تنها با پیروزی می تواند شرایط خود را بهبود ببخشد.
تساوی در بازی امروز هم می تواند جایگاه پاس را بین تیم های دوم تا هفتم جدول دستخوش تغییر کند اما شکست در این مسابقه نیز چه بسا پاس را تا رده هفتم جدول سقوط دهد.

** امیدواری رامشیر برای رسیدن به نیمه اول جدول
استقلال رامشیر که نخستین سال حضورش در لیگ 2 را تجربه می کند، در بازی امروز به دنبال کسب سه امتیاز است و پیروزی آنها مقابل پاس منجر به صعود به نیمه اول جدول می شود.
رامشیری ها اکنون با 17 امتیاز در رده دهم جدول قرار دارند و خطر سقوط این تیم را تهدید می کند آنها در روزهای اخیر تبلیغات خوبی را در سطح شهر خود انجام داده اند تا از حضور حداکثری هواداران برای تشویق در این بازی سود ببرند.
استقلال رامشیر اگر در بازی امروز پیروز خارج شود، حتی می تواند امیدوار به صعود تا رده پنجم جدول باشد و تساوی در این دیدار هم کمکی به استقلالی ها نخواهد کرد و در خوش شانس ترین حالت به رده هشتم جدول می رسند.
2 تیم از بهترین خط دفاعی لیگ 2 بهره می برند و گل زدن در این مسابقه برای مهاجمان آنها سخت به نظر می رسد.
دیدار تیم های پاس همدان و استقلال رامشیر از هفته شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور از ساعت 14 امروز در ورزشگاه تختی رامشیر برگزار می شود.
مجتبی افرا به همراه شهرخ دانشور و بشیر محولی نژاد قضاوت این بازی را برعهده دارند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن