نماینده مردم همدان در مجلس:

پاس از اعتماد به غیر بومی ها ضربه خورد

b_150_100_16777215_00_images_2309987.jpg
به گزارش پایگاه خبری همدان فوتبال،حمیدرضا حاجی‌بابایی عصر امروز در مراسم اختتامیه سومین دوره المپیاد ورزش محلات همدان با بیان اینکه کادرسازی مهم‌ترین راهکار برای پیشرفت ورزش همدان است، اظهار کرد: فوتبال محلات را باید جدی گرفت، چراکه خیلی از بازیکنان مطرح از همین زمین‌خاکی‌ها شروع کردند. وی با بیان اینکه استان باید یک تیم حرفه‌ای در لیگ داشته باشد، افزود: پاس در همدان درست جایی ضربه خورد که از نیروهای غیر بومی بهره برد و اعتقادی به نیروهای بومی نداشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش محلات به نوعی آینده ورزش را تضمین می‌کند، اضافه کرد: باید معترف بود که نزول و سقوط پاس در همدان نتیجه بهاندادن به نفرات بومی بود.

وی با بیان اینکه تیم‌های بزرگ هم در دنیا دچار افت می‌شوند و پاس باید دوباره به روزهای خوب خود بازگردد، عنوان کرد: از نظر زیرساختی در همدان مشکل نداریم و امیدواریم وضعیت به شکلی پیش برود که پاس بتواند قدرت گذشته را به دست آورد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه بومی‌ها در صورت حمایت ظرفیت خوبی را فراهم می‌کنند، گفت: ورزش همدان ظرفیت بسیار خوبی دارد و می‌تواند با تکیه بر ورزشکاران بومی حرف برای گفتن داشته باشد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن